Biesiada z akordeonem - DJ na wesele
DJ na wesele  /   Biesiada z akordeonem

Biesiada z akordeonem

Biesiada na żywo z akordeonem przy stołach w czasie wesela to element bardzo tradycyjnych. W niektórych regionach naszego kraju przyjęcie weselne bez przyśpiewek nie może się wręcz odbyć. A jak jest u Ciebie? Czy Twoja rodzina lubi pośpiewać na weselu?


akordeonista Biesiada z akordeonem

Przywiązanie do tradycji było do tej pory głównym powodem sceptycyzmu wobec djów weselnych. Mimo, że wiele aspektów (cena, brak fałszowania, itp.) przemawiały na korzyść prezenterów to brak w ich ofercie biesiady na żywo sprawiał, że rodzice bojkotowali ich wynajęcie.

U nas jest inaczej!

Nasza oferta łączy w sobie to co najlepsze u djów weselnych (bogaty repertuar, oryginalne wykonania utworów oraz profesjonalne prowadzenie przyjęcia) z tradycyjnymi elementami wesela, do tej pory zarezerwowanymi wyłącznie dla zespołów muzycznych.


biesiada na weselu1 Biesiada z akordeonem

Dj na wesele z akordeonem

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko biesiadę za stołami. Gramy także tradycyjną marszówkę pod domem Panny Młodej przed wyjazdem do Kościoła (na życzenie) oraz witamy (a także czasem żegnamy) wszystkich gości przed salą również dźwiękami marsza weselnego. Na życzenie także zdarzało się nam organizowanie bloku muzycznego z akordeonem na żywo w czasie tańca na parkiecie. Zagrane na żywo tango, walc i poleczka (czyli tak zwany „tradycyjny komplet weselny”) przypada do gustu szczególnie osobom starszym, które powoli także zaczynają się przekonywać do naszej oferty.

Jeśli:

  • na Twoim weselu nie może zabraknąć tradycyjnej biesiady za stołami,
  • chcesz aby w momencie Wasze wyjazdu do Kościoła zagrany był tradycyjny marsz weselny,
  • pragniesz aby Twoich gości na sali przywitał dźwięk akordeonu

A do tego chcesz:

  • usłyszeć oryginalne wykonania znanych i lubianych przebojów z każdej epoki,
  • aby Twoich gości zabawiał i angażował do zabawy profesjonalny konferansjer,
  • trochę zaoszczędzić

to nasza oferta jest dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów! 

Facebook